МОГУТНЄ СЛОВО КОБЗАРЯ!

Дата: 11.03.2024 15:45

Фото без опису

Двісті десяту річницю від дня народження постійного борця за волю України Т.Г. Шевченка в Білківській громаді вирішили відзначити по-особливому. Попередньо відібрали найкращих читців в освітніх закладах громади. А сьогодні в Луківській гімназії відбувся вже другий етап цього конкурсу, де кращі змагалися за звання лідера.

Чесно кажучи, сидячи в цій залі, яка була наскрізь просякнута духом творчості, хотілося щоразу аплодувати. І все тому, що учасники конкурсу дуже приємно дивували талантом, вирізнялися артистизмом, характерно підкреслювали слова Кобзаря дикцією та інтонацією, неперевершено входили в образ… І в такій ситуації читці дещо загнали в глухий кут компетентне журі, в складі якого серед інших приємно було побачити багаторічну очільницю райметодкабінету відділу освіти Іршавської РДА Марію Келемен, адже дуже важко було обирати лідерів.

Перед стартом конкурсу учасників та всіх присутніх привітали директорка Луківської гімназії й депутатка сільради Ольга Хандра, Білківський сільський голова Василь Зейкан, начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради Ірина Паньканинець.

Напочатку всіх надихнув виступ наймолодшого учасника Петрика Ерделі з Білок. Оригінально зазвучала композиція «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні викладацького колективу Білківської ДШМ. Відтак за творчі баталії взялися учасники конкурсу. І класну творчу крапку поставив ансамбль Луківської гімназії «Співограй», виконавши хітову пісню на слова Шевченка «Думи мої, думи мої».

Сьогодні читці художнього слова зробили індивідуальну інтерпретацію творчості Кобзаря. Вона зазвучала по-новому і дуже потужно. Його пророчі рядки повчають, заряджають, мотивують…

Отже, зазначаємо переможців.

Серед 5-7 класів:

1. Ольга Паньканинець (учениця Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
  2. Златозара Гудь (учениця Малораковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

Олександра Савко (учениця Великораковецького ліцею)

Мар’яна Фанта (учениця Луківської гімназії)

1. Юрій Шелемба (учень Білківського ліцею)

Іван Поляк (Великораковецька гімназія)

Іван Ваш (Імстичівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

Серед 8-9 класів:

1. Богдана Палюх (учениця Імстичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
  2. Олександра Горзов (учениця Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)

Віталія Максимович (учениця Великораковецької гімназії)

Андріана-Владислава Петер (учениця Білківського ліцею)

1. Таїсія Савко (учениця Малораковецької гімназії)

Анастасія Дячун (учениця Малораковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Серед 10-11 класів:

1. Іван Ерделі (учень Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
  2. Олександра Терпай (учениця Малораковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
  3. Анастасія Гудь (учениця Великораковецького ліцею).

Щира вдячність Луківській гімназії, яка завжди вміє створити чудову ауру, а також відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту сільради – за суперовий захід.

«Борітеся – поборете»

Img 7316