РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 07.02.2024 14:00

Фото без опису

Заняття фізкультурою і спортом - справа важлива і потрібна. А любов до спорту прищеплюється в школі.

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Білківської сільської ради висловлює щиру вдячність Добромільському Петру Петровичу за активну участь та сприяння у придбанні спортивного інвентарю для нагородження переможців в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» для освітніх закладів, які активно долучились до змагань. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток спортивного життя закладів загальної середньої освіти нашої територіальної громади. Завдяки Вашій участі ми виховуємо здорову, фізично розвинену та щасливу молодь, адже це не тільки про спорт і здоровий спосіб життя, а й про психологічне розвантаження, яке зараз так необхідне дітям.

Добрі справи не залишаються непоміченими. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість нашим учням.